Cmim i reduktuar! Nese dashuria eshte loje, ja rregullat Shiko më të madhe

Nese dashuria eshte loje, ja rregullat

Cherie Carter Scott A-000135

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Disa nga rregullat e lojës së dashurisë. Psikologia Skot nënvizon: të dashurosh, të humbësh dashurinë, të mësosh mësimet e saj dhe të dashurosh sërish: ja cila është rruga…

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992759003

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe176
ISBN9789992759003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSuzana Ago