Cmim i reduktuar! Princesha me shume sekrete Shiko më të madhe

Princesha me shume sekrete

Jean Sasson A-004147

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse do të mësosh se çfarë do të thotë të jesh grua sot në Arabinë Saudite, ky libër ofron botën femrore në të gjitha dimensionet përmes Princesësh Sulltana dhe këndvështrimit të hollë të autores. Jeta e familjes mbretërore, por edhe bota sekrete dhe tejet tronditëse....

457 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928061539

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe325
ISBN9789928061539
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë