I ri Babai i pasur, guide per te investuar Shiko më të madhe

Babai i pasur, guide per te investuar

Robert Kiyosaki A-008929

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër Robert Kiyosaki sjell vëzhgime të mprehta sesi investojnë të pasurit dhe analizon dallimet me të varfërit dhe shtresat e mesme. Për herë të parë vjen në shqip ky libër që konsiderohet guida më e mirë për investimet, hedhur në qarkullim nga shtëpia botuese Argeta LMG.

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928389091

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mentori më i mirë i financave personale dhe investimit, Robert Kiyosaki sjell në këtë libër rregullat bazë për të reduktuar rrezikun e investimit, kontrollet e investitorit, kthimin e të ardhurave nga paga në të ardhura pasive dhe në investime, mënyrat sesi të bëheni investitorë të fuqishëm, si të mbrohemi nga falimenti dhe si ti kthejmë idetë në biznese me të ardhura në miliona dollarë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe546
ISBN9789928389091
Titulli origjinalGuide to investing
RedaktoriElona Zeraliu
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBledar Kurti