I ri Ju lutem mos e hapni: Gje e gjalle Shiko më të madhe

Ju lutem mos e hapni: Gje e gjalle

Charlotte Habersack A-005361

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Ju lutem, mos e hapni”, shkruhej në pakon misterioze që mori Nemo. Atëherë Nemo e hapi...

Më shumë detaje

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286772

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

UPS!

Kur Nemo hapi pakon e rrallë, ndodhën tri gjëra:

1. Kërceu përpjetë një Kalorës Jeti i gjallë, i quajtur Ngrici – Monstra e Akullit.

2. Nisi të binte borë në mes të verës!

3. Dhe jeti nisi të zmadhohej. U zgjat 2.5 metër.

Ndërkohë që qyteti u mbulua nga bora e ngrica, Nemos i shkonin djersët çurkë, pasi, ju lutem shumë tani, e si mund ta fshehësh një jeti të tillë?...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe248
ISBN9789928286772
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAfërdita Mali