Shkretetira e tartareve Shiko më të madhe

Shkretetira e tartareve

Dino Buzzati A-007990

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhoma është" përmbytur nga terri, vetëm me zor të madh mund të dallohet bardhësia e krevatit dhe gjithçka tjetër është e zezë. Mbas pak duhej të dilte hëna. A do të arrijë ta shohë Drogo, apo do t'i duhet të iki më parë?

978 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063311

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe300
ISBN9789928063311
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiDritan Çela