I ri Mbi shpirterore ne art dhe vecanerisht ne pikture Shiko më të madhe

Mbi shpirterore ne art dhe vecanerisht ne pikture

Kandinski SP0067

Libër i ri

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928465542

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe208
ISBN9789928465542
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiEdi Rama