I ri Rruga e qumeshtit Shiko më të madhe

Rruga e qumeshtit

Iva Musaraj A-006360

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Iva Musaraj pas sprovave per femije vjen per lexuesit me nje roman, ku imagjinata ngjizet me realitetin e vitit te pandemise, e cila ndryshoi raportet ndernjerezore dhe kuptimin per jeten.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994306374

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

2020-ta erdhi me një stinë më pak. Njerëzit kishin bërë planet e tyre. Dasmat nuk u bënë. U shtynë për një kohë tjetër. Mortet u zhvilluan pa nderimet masive, që të gjallët u japin të vdekurve për të fundit herë. Edhe nderimet u lanë për një tjetër kohë. Të vetmet që nuk pritën "kohën tjetër" ishin lindjet e fëmijëve. E po, jeta nuk pret asnjëherë. Asaj nuk mund t'i caktosh kohë, as orar. Jeta ka planet e saj. Ajo vazhdon si të gjithë lumenjtë që rrjedhin...

                                                      

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe110
ISBN9789994306374
RedaktoriKlodiana METANI
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori