I ri 100 shprehjet e shpirtit tim Shiko më të madhe

100 shprehjet e shpirtit tim

Sergina Neziri BDR122

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Redaktorja e librit, Blerina Berberi shkruan: Një vajzë me shpirtin e pastër kristar sikur sytë e shkruar! Me një buzëqeshje ngjitëse që të fal shpresë dhe qetësi. Një vajzë pozitive dhe me shumë ëndrra. Serbina ndan me ne ato ndjesi që trazojnë mendimet dhe shpirtin e saj! Të gjithë do ta gjejnë patjetër veten nëpër mendimet e saj. Një libër që vjen ashtu si Serbina në mënyrë natyrale dhe me shumë dashuri.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184535

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe96
ISBN9789928184535
RedaktoriBlerina Berberi
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë