I ri Cmim i reduktuar! Fill Shiko më të madhe

Fill

Erina Çoku A-008930

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fill” dëshmon rënien e krijesës në ujë dhe daljen e saj në breg shëndoshë e mirë, me ndihmën e një filli që përgjatë udhëtimit, lundrimit, betejës merr forma e rëndësi të ndryshme, por mbetet gjer në fund shpëtimtar.

Më shumë detaje

10000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383136

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër është pjesë e trilogjisë “Frymë”. Veprat e trilogjisë:  “Fill”, “Rrëfime të vogla për shenja të mëdha” dhe “Jemi gjallë gjer në mbrëmje”

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928383136
V. Bot2022
VendodhjaDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë