I ri Cmim i reduktuar! Fuqia e mendimit pozitiv - Reklama Shiko më të madhe

Fuqia e mendimit pozitiv - Reklama

Norman Vinsent Peale REK0265

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër - i cili është shitur mbi 10 milionë ekzemplarë - tregon filozofinë e thjeshtë, efektive të jetës, të mendimit pozitiv, metodat dhe shembujt praktikë se si të tejkalohen vështirësitë, mossukseset, si arrihen vlerat krijuese të dobishme në jetë, për të arritur paqen shpirtërore, shëndetin e mirë, energjinë e plotë, famën, pasurinë, forcën. Shkurt, ua mëson filozofinë jetësore të qetësimit.

1040 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Reklama
ISBN9789928308627

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

8 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe168
ISBN9789928308627
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim