Nje kafe... ne rere te nxehte Shiko më të madhe

Nje kafe... ne rere te nxehte

Lena Manda TO0167

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

A mund të jenë vallë arsye të forta që e çojnë një martesë drejt divorcit, vetëm mungesa e së qeshurës dhe rutina e përditshme?!

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928427700

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe576
ISBN9789928427700
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20
PërkthyesiAlbina Pulla