I ri Katër marrëveshjet Shiko më të madhe

Kater marreveshjet

Don Miguel Ruiz MIN0029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues praktik drejt lirisë personale. Mbi shtatë vite në listën bestseller të “New York Times”! Mbi 6 milionë kopje të shitura në SHBA. Përkthyer në mbi 40 gjuhë

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265012

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në librin Katër marrëveshjet, don Migel Ruiz, zbulon burimin e besimeve kufizuese që na heqin lumturinë dhe krijojnë vuajtje të panevojshme. Bazuar në mençurinë e lashtë Tolteke, katër marrëveshjet ofrojnë një kod të fuqishëm sjellje i cili mund të na e kthejë me shpejtësi jetën në një përvojë të re lirie, lumturie të vërtetë dhe dashurie.

KOMENTE

“Libri i Don Miguel Ruiz është një udhërrëfyes drejt ndriçimit dhe lirisë”.

— Deepak Chopra, autor, “Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit”

“Një libër frymëzues me shumë mësime të shkëlqyera...”

—Wayne Dyer, autor, “Magji e vërtetë”

“Sipas traditës së Castaneda-s, Ruiz distilon mençurinë thelbësore Tolteke duke shprehur qartë dhe saktë, se çfarë do të thotë për burrat dhe gratë, të jetojnë si luftëtarë paqësorë në botën moderne”.

— Dan Millman, autor, “Mënyra e luftëtarit paqësor”

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe144
ISBN9789928265012
Titulli origjinalFour Agreements
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnton Korica