Cmim i reduktuar! Rebelimi i Lulusë Shiko më të madhe

Rebelimi i Luluse

Albatros Rexhaj PE0033

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky ditar i drejtohet Lúlus, pjesës më të fisme të njeriut, dhe në të shpaloset një botëkuptim i ndryshëm e i ri, si reagim ndaj kohëve të vështira që po kalojmë. Duke u nisur gjithnjë nga përjetimi i tij i problematikave apo situatave të ndryshme, autori i jep zë ndjenjës, duke zgjedhur më të thjeshtën dhe njëherazi më të vështirën prej udhëve për të komunikuar me publikun.

Më shumë detaje

508 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 32 7

539 Lekë

-23%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

                                         

Të dhëna

Faqe136
ISBN978 9928 200 32 7
Titulli origjinalPegi
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane