Bombë në Beograd Shiko më të madhe

Bombe ne Beograd

Albatros Rexhaj PE0016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një armë e shkatërrimit në masë ka nisur rrugëtimin drejt Beogradit. Nëse bomba shpërthen, kjo do të shënojë fillimin e Luftës së Tretë Botërore.Bombë në Beograd është një rrëfim i zhanrit thriller, i shkruar në stilin e prozës filmike, plot aksion, ankth dhe intriga. Në sfond të të gjithë kësaj është dashuria në mes dy heronjve kryesorë

Më shumë detaje

510 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 81 6

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

                                          

Të dhëna

Faqe234
ISBN978 9928 175 81 6
Titulli origjinalPegi
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane