I ri Rruget qe zbulohen gjate udhetimit Shiko më të madhe

Rruget qe zbulohen gjate udhetimit

Hakan Menguç MRE0055

Libër i ri

1110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Prizreni
ISBN9789951911689

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

ÇDO GJË PRET KOHËN E SAJ

As trëndafili nuk çel para kohe, as dielli nuk lind para kohe.

DURO pak sepse ka për të ardhur çfarëdo që të takon ty.

Çfarë do të mendonte Mevlana po të shihte se çfare po i ndodh botës në shekullin XXI?

Si do të na udhëzonte që t'i zgjidhnim problemet e epokës së shpejtësisë me të cilat po kacafytemi?.

Ne këte liber te tij. Hakan Menguç kërkon përgjigjet e këtyre pyetjeve.

Mendjendrituri që para tetëiqind, vitesh na bën zë ndaj shpirtrave tanë që vuajnë... Ua kujton 21 regullat e 'arta!

Pëshpërit se nuk ka gië pa zgjidhje dhe. se brenda çdo problemi fshihet zgjidhja.

Por a është e mundur të gjendet zgjidhja?

Nëse shikojmë në vendin e duhur, po.

Është koha ta zgiomë syrin e zemres që e di rrugen e drejtë... Thesari që kerkon është në vendin ku je i ulur.

Mirë se erdhe, bashkëudhetari im!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe149
ISBN9789951911689
Viti i Botimit2023
VendodhjaPrizren
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë