Kater motra koke me vete 3 – Perpara me gjithe fuqine Shiko më të madhe

Kater motra koke me vete 3 – Perpara me gjithe fuqine

Dagmar H. Mueller A-001003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Motrat e mëdha kanë përgjegjësi. Jo rastësisht kanë aq shumë përvojë kur është fjala për kremra, rimele, djem dhe për fat të keq edhe për mbarëvajtje dhe nota jo të shkëlqyera në shkollë... E rëndësishme është t’i përcjellësh diçka një motre të vogël: kurrë mos u dorëzo. Nuk ia vlen të dorëzohesh!”

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët264
ISBN9789928003010

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Vendimi u mor: pulat e gjora, të burgosura në një qendër industriale mbarështimi, duhen shpëtuar me çdo kusht. Këtë e kanë marrë përsipër Gregori dhe Livi, e cila arrin të përfshijë edhe motrat e saj të mrekullueshme. Me ndihmën e tyre asgjë s’mund të shkojë ters... apo jo?

Ndërkaq një surprizë e bujshme trondit atë jetë sadopak të qetë të familjes Martini: mama Irisi është ftuar në talk show-n më të famshëm televiziv.

Kështu, mes incidenteve, aksio-neve të dështuara të spiunazhit shko-llor, keqkuptimeve dhe brengave të zemrës, jeta e vrundullt e familjes Martini ecën përpara nga një ngjarje befasuese në tjetrën.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët264
ISBN9789928003010
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani