Kater motra koke me vete 4 Misioni sekret Shiko më të madhe

Kater motra koke me vete 4 Misioni sekret

Dagmar H. Mueller A-005253

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lexueset e serise Kater motra koke me vete tashme kane ne duar librin e 4-ert, “Misioni sekret”. Cfare ndodh ne familjen e grave te vogla kur prinderit nuk kane kohe te merren me vajzat. Ato kane shume sfida, shumicen e te cilave tashme i keni mesuar. Por ne kete liber ka shume sekrete te tjera per te zbuluar

Më shumë detaje

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003850

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ja ku mbërrijnë gratë e vogla të shekullit të njëzet e njëtë! Si ta çosh deri në fund një mision sekret në shtëpinë Martini? E pamundur!

Mama Irisi ishte gjithnjë e zënë me shkrimin e romaneve rozë apo duke u kuturisur në receta të pagjasa: baba Korneliusi i binte baterisë në kupë të qiellit ose bënte ndonjë proçkë.

Pa folur për Tesën me tualetin (dhe admiruesit) e saj dhe për Livin që, përveçse e angazhuar në shpëtimin e botës, tani kishte edhe probleme... zemre! Po të shtosh edhe Kenin me makthet e saj, si t'ia bëjë Malea Martini për të ndjekur prirjen e saj prej agjenteje sekrete? Eh, ndoshta s'është dhe aq e vështirë...

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe290
ISBN9789928003850
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani