FJALOR I EMRAVE TË BIMËVE DHE TË KAFSHËVEAnglisht –shqip / shqip - latinisht - anglisht Shiko më të madhe

FJALOR I EMRAVE TË BIMËVE DHE TË KAFSHËVEAnglisht –shqip / shqip - latinisht - anglisht

Xhevat Lloshi LOG0069

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fjalor i pasur me emërtime të bimëve dhe kafshëve në gjuhën shqipe, të shoqëruara për herë të parë me termat e latinishtes, i cili krahas përdorimit në qarqet universitare mund të jetë interesant edhe për publikun më të gjerë.

98 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585418

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe619
ISBN9789989585418
Viti i Botimit2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri