bibliografia dhe shkrimet per Sami Frasherin Shiko më të madhe

Bibliografia dhe shkrimet per Sami Frasherin

Xhevat Lloshi LOG0208

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nxjerrja në dritë e shkrimeve të rilindasve tanë përbën synim madhor për shtëpinë tonë botuese. Ky libër është paralajmërim për botimin e veprës së plotë të Sami Frashërit, që Logos-A do tia ofrojë lexuesit vitin e ardhshëm.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587818

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe124
ISBN9789989587818
V. Bot2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup