Paraqitja gjeografike dhe harta e Shqiperiseme 1842 Shiko më të madhe

Paraqitja gjeografike dhe harta e Shqiperiseme 1842

Xhevat Lloshi LOG0111

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përshkrim gjeografik i shoqëruar me hartën e Shqipërisë nga gjysma e parë e shekullit XIX e shkruar nga ushtaraku hungarez Karaxhaj.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585722

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe80
ISBN9789989585722
V. Bot2015
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup