I ri Aventurat e jashtezakonshme të Sharlotes 3 – Magjepsesja e krimbave Shiko më të madhe

Aventurat e jashtezakonshme të Sharlotes 3 – Magjepsesja e krimbave

Alice Pantermüller, Daniela Kohl A-006127

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vjen i treti i serisë së aventurave të Sharlotës: Një libër që të përpin, të bën të qeshësh dhe të lë pa fjalë!

Më shumë detaje

89 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084484

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Urraa, më në fund erdhën pushimet! Fermat janë plot me KAFSHË dhe Lotës i pëlqejnë aq shumë. Veçanërisht që kur ka zbuluar sekretin e fyellit të saj magjik që shërben për të magjepsur gjarpërinjtë! E teksa Lota vihet në kërkim të gjarpërinjve bavarezë, përpiqet të zbulojë se kush tjetër do të vallëzojë nën tingujt e muzikës së fyellit të saj.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
ISBN9789928084484
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMigena Sejdini