I ri Aventura me bisht Shiko më të madhe

Aventura me bisht

Dritan Gjeli DRG0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër argëtues për vogëlushët, ku jeta, vlerat dhe veset, flasin përmes botës së kafshëve. Ky libër është fillimi I një serie që do të bëhen shumë të dashura për lexuesit e vegjël

Më shumë detaje

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Filara
ISBN9789928142849

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Në këtë libër do të gjeni rrëfenjat “Gomari dhe miushi Tobi”, “Loja e akullt”, “Dhelpra dhe qypi i mjaltit”, “Pleshti ziliqar” dhe “Besa e gjarprit”. Janë pesë histori fantastike që do tua bëjmë më të bukura ditët e pushimeve, ju, të dashur vogëlushë.

Libri shoqërohet me ilustrimet me ngjyra të Entela dhe Sulid Kasemi, artistë të njohur.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe90
ISBN9789928142849
RedaktoriEtleva Progonati
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë