I ri Cmim i reduktuar! Tabelat e shumezimit – Puno dhe zbavitu Shiko më të madhe

Tabelat e shumezimit – Puno dhe zbavitu

Rosie Hore A-007513

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër përmban aktivitete dhe pazëlla që do t’ju ndihmojnë t’i mësoni sa më mirë tabelat e shumëzimit. Metodë angleze në mbështetje të programit mësimor.

Më shumë detaje

464 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084934

585 Lekë

-10%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Si përdoret ky libër

Tabelat e shumëzimit janë lista me pyetje dhe përgjigje për shumëzimin. Sapo ju të njiheni me to mund të shumëzoni me numrat nga 1 deri në 12 më shpejt dhe më thjesht.

Ka plot këshilla dhe hile përgjatë rrugës. … ose kthehuni mbrapsht te faqja që ka të shkruar tabelën e shumëzimit.

Pyetjet e shpejta ju japin mundësinë që të provoni njohuritë e marra. Përpiquni që tabelat e shumëzimit t’i thoni me zë të lartë përpara se të nisni secilën faqe.

Mos u shqetësoni nëse ngecni. Në këto raste shikoni përgjigjet në fund të këtij libri. Mos u përpiqni të bëni gjithçka menjëherë – është më mirë nga pak dhe shpesh. Vlerësoni veten me një yll për çdo përgjigje të saktë.

 

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928084934
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDituri Malaj