Ofertat

 • Yll i vogël
  Yll i vogël

  "Yll i vogël" dhe të tjera vargje...

  1 200 Lekë -40% 2 000 Lekë

LIbrat e dashurisë Ka 65 libra.

për faqe
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok

  Vjen për herë të parë i shqipëruar nga gjuha origjinale “100 vjet vetmi”, një nga kryeveprat e letërsisë botërore të shekullit të XX. Pas një përvoje të gjatë të përkthimit nga gjuha spanjolle, Mira Meksi sjell magjinë e vërtetë të Marquezit, e cila nuk është shijuar siç duhet deri më sot nga lexuesi shqiptar

  1 500 Lekë
  Në stok
Shfaq 65 - 65 nga 65 libra