I ri Bomberi dhe lojtaret rezerve 2 – finalja po afrohet Shiko më të madhe

Bomberi dhe lojtaret rezerve 2 – finalja po afrohet

Philip Osbourne A-000794

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

KY LIBËR TË ARGËTON, TË EMOCIONON DHE TË PËRFSHIN!

Më shumë detaje

459 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303332

690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Prej shume kohësh ata kanë qenë lojtare rezervë dhe meri presin rastin e duhur për të treguar se sa u vlen lekura. Ata duan shpagim dhe duan t'u tregojne te gjithëve se ngrohësit e stolit janë kampionë të vërtetë në fushë dhe në jetë

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe141
ISBN9789928303332
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë