I ri Etruskët fillojnë të flasin Shiko më të madhe

Etrusket fillojne te flasin

Zacharia Mayani FNK0235

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një botim që vjen së fundi në shqip; një këndvështrim i ri për gjuhën etruske dhe raportet me gjuhët e tjera, përfshirë gjuhën shqipe dhe zhvillimet e saj. Një botim që vjen në shqip falë përkthimit të Krenar Hajdërit

15 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928247162

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe552
ISBN9789928247162
RedaktoriRexhep Hida
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKrenar Hajdëri