Ne flaket e Izmirit Shiko më të madhe

Ne flaket e Izmirit

Dinos Koubatis TO0166

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një familje e pasur dhe fisnike e Smirnit (Izmirit), me origjinë nga Kreta, përjeton në vitin 1922 shkatërrimin e qytetit ku ajo jeton.

505 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205155

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe400
ISBN9789928205155
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20
PërkthyesiKristo Pulla