I ri Gjeniu 1 - Rinia Shiko më të madhe

Gjeniu 1 - Rinia

Teodor Drajzer A-005259

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

E cilësuar si një nga kryeveprat e shekullit të XX. Me gjenealitetin e tij u përballëm me tragjizmin e fateve njerëzore. Personazhi Juxhin Uitlla,na tërheq me natyren e tij,talentin prej artisti,... Gjithashtu njihemi me shpirtin e tij si aventurier e të lëkundshëm në dashuri,…

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303172

890 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

“Juxhin Uitlla, a zotohesh ta marrësh për bashkëshorten tënde, të jetosh me të në harmoni simbas vullnetit të Perëndisë, në bashkimin e shenjtë të martesës?

A zotohesh t’a nderosh, t’a mbrosh, t’a mbash sit ë shëndosh ashtu dhe të sëmurë dhe t’i qëndrosh gjithmonë besnik, gjer në vdekje, duke i lënë mënjanë të gjitha të tjerat?”

“ZOTOHEM”

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe278
ISBN9789928303172
Titulli origjinalThe Genius 1
RedaktoriNasho Jorgaqi
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMahmut Bobrati
RomanSagë&Histori