I ri Cmim i reduktuar! I pari mes te barabartëve Shiko më të madhe

I pari mes te barabartëve

Jeffrey Archer OMBRA321

Libër i ri

11083 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928064059

1 440 Lekë

-10%

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në vitet 1960, katër të rinj ambiciozë zënë vendet e tyre në Westminster. Gjatë tre dekadave ata ndajnë pasionet e trazuara të garës për pushtet me gratë dhe familjet

e tyre, burra dhe gra të kapur në një lojë dramatike, të rrezikshme dhe plot intriga. Por vetëm një njeri prej tyre do të mund të arrijë në qëllimin përfundimtar - të ulet në karrigen e kryeministrit.

Çarls Gurnei Sejmor, është djali i dytë por që nuk do të bëhet kurrë kont si i ati, por ai trashëgoi forcën e nënës, dhe vullnetin për të realizuar ëndrrën e tij...

Babai i Simon Kerslejkut sakrifikoi gjithçka për t'u siguruar që ëndrrat e djalit të tij të realizoheshin. Tani është shansi i Simonit të ngrihet aq lart sa lejojnë ato ëndrra...

Rei Guldiu u rrit shumë krenar - një cilësi që përputhet me një intelekt të mprehtë dhe dëshirën për të arritur të pamundurën...

Endrju Frejzer, futbollist i famshëm e la sportin për politikën. Tani është radha e tij për heroizma, pavarësisht kostos së lartë...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928064059
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiHedera Ceni
RomanSagë&Histori