Cmim i reduktuar! T ja themi presidentes Shiko më të madhe

T ja themi presidentes

Jeffrey Archer A-008883

Libër i ri

11063 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063588

1 196 Lekë

-8%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

REVIEWS

"Ndoshta tregimtari më i madh i epokës sonë.

_ Mail on Sunday

"Ky është një gjeni... forca dhe emocioni janë një sukses i vërtetë".

 Evening Standard

Të dhëna

Faqe390
ISBN9789928063588
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAristidh Shqevi