Tirana feliniane Shiko më të madhe

Tirana feliniane

Roland Gjoza A-004460

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete vellim me ese, Roland Gjoza sjell vezhgime dhe analiza mbi personalitete te kultures dhe artit ne Shqiperi, permes nje kendveshtrimi te thelle dhe me vlere ne rolin dhe kontributet e tyre.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët376
ISBN9789928033871

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët376
ISBN9789928033871
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë