I ri Kush humbet atdheun është Shopen Shiko më të madhe

Kush humbet atdheun eshte Shopen

Roland Gjoza BXH0045

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Roland Gjoza vjen me një shfaqje të re para lexuesit: Ai komunikon me lexuesit përmes një vëllimi të plot poetik, ku sjell ndjesi, teknika poetike dhe eksperimentime të cilat padyshim e shfaqin si një zë unik të poezisë bashkëkohore

 

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9749928033499

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe374
ISBN9749928033499
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 20.5