I ri Makthi i te shtunave Shiko më të madhe

Makthi i te shtunave

Roland Gjoza A-004450

Libër i ri

905 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928033994

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Jeta ikën shpejt dhe moda flakërin si fushqetë

Marramendëse nga mëngjesi në mbrëmje dhe ti pret që ajo

të shuhet, po ajo është e përjetshme për fatin e talenteve të vegjël.

Sa fjalë të bukura shqiptohen në kishë.

Kur shkruan luaj të marrin, me një fjalë, bindju

marrëzisë, në qoftë se e ke, po s’e pate, bëhesh

profesionist dhe i ke larë duart me letërsinë.

Harresa tokësore e ndjek poetin e shenjtë.

Kur skena zhvendoset në rrugë aktorë protagonistë janë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe298
ISBN9789928033994
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë