I ri Liqeni ne mes te detit Shiko më të madhe

Liqeni ne mes te detit

Durim Taçi A-008840

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Durim Taci vjen me nje roman te ri, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese UET Press

Më shumë detaje

11110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928320957

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ai e shihte veten ngjitur pas trupit të një gruaje, të cilën nuk arrinte ta njihte, se ajo merrte trajtat e një shoqeje të liceut, pastaj i bëhej si mësuesja e matematikës, ndryshonyte më pas, thjeshtë në një femër të panjohur, të cilës, edhe pse e pëlqente, përpiqej t’i shqitej e nuk mundej, deri sa dëgjoi pastaj një zë tjetër, që i vinte më nga afër. Hapi sytë dhe pa ku ndodhej. Pak ndryshonte nga ëndrra.

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe162
ISBN9789928320957
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanPsikologjik