I ri Marreveshja Shiko më të madhe

Marreveshja

Elle Kennedy BDR0223

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autorja bestseller e New York Times dhe sensacioni i TikTok, Elle Kennedy ju sjell të parin roman të serisë seksi jashtë kampusit për të cilin po flasin të gjithë, sidomos në mediat sociale, The deal, i hedhur në qarkullim nga shtëpia botuese Dritan. Personazhi kryesor është gati të bëjë një marrëveshje me djalin e keq të kolegjit...

Më shumë detaje

11074 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377272

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Hannah Wells më në fund ka gjetur dikë që e ndez atë. Por, ndërkohë që ajo mund të jetë e sigurt në çdo fushë tjetër të jetës së saj, ajo është duke përdorur një arsenal të plotë njohurish kur bëhet fjalë për seksin dhe joshjen.

Nëse ajo dëshiron të tërheqë vëmendjen e të dashurit të saj, ajo do të duhet të dalë nga zona e saj e rehatisë dhe ta bëjë atë të vërë re…

edhe nëse kjo do të thotë të mësojë kapitenin e bezdisshëm, fëminor dhe kokëfortë të ekipit të hokejit në këmbim të një takimi të pretenduar. .

...dhe do të jetë shumë mirë gjithçka që Garrett Graham ka dashur ndonjëherë pra të luajë hokej profesional pas diplomimit, por rënia e notës së tij mesatare po kërcënon gjithçka për të cilën ai ka punuar kaq shumë.

Nëse ndihma e një zeshkane sarkastike për të bërë një djalë tjetër xheloz do ta ndihmojë atë të sigurojë pozicionin e tij në ekip, ai është i gatshëm. Por kur një puthje e papritur çon në seksin më të egër të jetës së të dyve, nuk i duhet shumë kohë që Garrett të kuptojë se pretendimi nuk do ta zhbëjë atë. Tani atij i duhet vetëm të bindë Hanën se mashkulli që ajo dëshiron i ngjan shumë atij.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe457
ISBN9789928377272
Titulli origjinalThe Deal
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka
RomanMister&Thriller