I ri Tom Gejts 6: Gostitje tepër të veçanta Shiko më të madhe

Tom Gejts 6: Gostitje teper te vecanta

Liz Pichon BAT0114

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Është me të vërtetë ftohtë jashtë dhe ne të gjithë shpresojmë se do të bjerë borë. Po! Derek dhe unë mund të bëjmë një këndes prej bore dhe të luajmë me topa bore (shiko, Delia!). Gjyshja Mavis ka filluar të më thurë një triko leshi të re për dimër, por gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet…

504 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219541

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe232
ISBN9789928219541
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzi