I ri 13-a e pafat Shiko më të madhe

13-a e pafat

James Patterson & Maxine Paetro LG0066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky roman është pjesë e serisë “Klubi i vrasësve të grave” i autorit që ka shënuar numrin më të madh të shitjes së librave në mbarë botën. Në këtë roman serial-killer vjen historia e një dedektiveje e cila vihet në kërkim të ish-koleges që dyshohej për disa vrasje.

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192370

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Teksa dy trupa të vdekur gjenden brenda në një makinë të djegur në urën “Golden Gate”, dedektivja Lindsay Boxer dyshon se është nuk ka asgjë tjetër veçse një aksident rrugor. Skena është më e tmerrshme se sa ajo që kishte parë më parë. Përfundimisht, nuk ishte një aksident automobilistik që i vrau këta njerëz.

Teksa Lindsay nis të mbledhë të dhënat për këtë rast ajo merr një telefonatë e cila nuk ishte e papritur. Ajo ishte Mackie Morales, ish kolegia e saj e cili thuhej se ishte shndërruar në një vrasëse gjakftohtë.

Macker ishte shpallur në kërkim për tri vrasje pasi ishte arratisur nga mjediset e paraburgimit. Por tani ajo është gati për tu ktyer në San Francisko dhe të bëjë një vizitë te disa miq të afërt.

Vlerësime për romanet drithëruese të serisë “Klubi i vrasësve të grave” nga James Patterson

Libri "13-ta e Pafat" e shkrimtarëve Paterson dhe Paetro e shpie lexuesin nëpër ngjarje, të cilat përmbajnë situata drithëruese dhe tërheqëse, të tilla që në përgjithësi nuk janë lëvruar shpesh nga kryetitujt e botës së vërtetë. Ky libër do tu sjellë lexuesve të vjetër që e pëlqejnë shkrimtarin, ashtu edhe atyre të rinj, plot gjëra që do t'i kënaqin."

BookReporter.com

"Aksion i pandalshëm... Një tjetër roman tërheqës nga shkrimtarët Paterson dhe Paetro." FreshFiction.com

"Një ritëm i përshpejtuar deri në mbarimin përfudimtar... Romani ka shumë zigzage dhe kthesa, të cilat do ta mbajnë lexuesin duke shfletuar faget deri në fund. "13-ta e PAFAT" është një libër tjetër madhështor i kësaj serie mjaft të njohur.

West Orlando News

Të dhëna

Faqe296
ISBN9789928192370
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAleksandër Koli
RomanMister&Thriller