Abetare mbarekombetare Shiko më të madhe

Abetare mbarekombetare

Rita Petro A-001205

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst bazik i Abetares perdoret ne te gjitha trevat shqiptare dhe ne diaspore. Eshte pergatitur nga Rita Petro dhe iu vjen ne ndihme femijeve per te mesuar shpejt, lehte dhe mire shkronjat e shqipes

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023698

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe146
ISBN9789928023698
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim