I ri E ka radhen tjetri Shiko më të madhe

E ka radhen tjetri

Karen M Mcmanus A-008845

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Emocionues, tërheqës dhe fin vazhdimi mahnitës i bestsellerit “Njëri nga ne po gënjen“. Tani vjen romani i tretë: “E ka radhen tjetri”, hedhur në qarkullim nga Botimet Dritan. Mirë se vjen përsëri në gjimnazin Bejvju! Do të zgjedhësh të Vërtetën apo Sfidën?

Më shumë detaje

81 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377159

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ka kaluar një vit që kur Simon Kelleheri u nda nga jeta. Mejvi ndjek klasën e njëmbëdhjetë në Gjimnazin Bejvju. Zor se flitet më për vdekjen e Simonit.

Mirëpo shfaqet një lojë anonime: “Të Vërtetën apo Sfidën”, që mban pezull gjithë nxënësit. Kushdo që nuk pranon të luajë, do të dalë zbuluar. Kur vjen radha e Mejvit, ajo refuzon të marrë pjesë - dhe bien kambanat e alarmit. Papritmas Gjimnazi Bejvju mbledh përsëri: kureshtarët, gazetarët, policinë.

Sepse ka ndodhur një tjetër vdekje...

REVIEWS

“I sofistikuar; të lë pa frymë”.

- BOTA TË DIELËN mbi “Njëri nga Ne po Gënjen”

“Sa fuqi u jepni njerëzve mbi jetën tuaj?”

- Gazeta ZEIT mbi “Njëri nga Ne po Gënjen”

“Lexohet si një serial në Netflix”

- THE OBSERVER mbi “Mos ia Thuaj Askujt”

“McManus ndërthur me lezet intrigat dhe zbulimin hap pas hapi të komplotit.”

THE GUARDIAN mbi “Mos ia Thuaj Askujt”

Të dhëna

Faqe334
ISBN9789928377159
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiManushaqe Bako
RomanMister&Thriller