I ri Ai Shiko më të madhe

Ai

Robert A. Johnson A-008395

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri “Ai” ofron një vështrim të mahnitshëm në brendësi të identitetit mashkullor dhe se si dinamikat femërore ndikojnë te burrat.

Më shumë detaje

986 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265548

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Vepra klasike e Robert A. Johnson që zbulon dallimet ndërmjet burrit dhe gruas, femrës dhe mashkullit.

Ç’do të thotë vërtet të jesh burrë? Cilat janë disa nga momentet kyçe në rrugën drejt pjekurisë mashkullore? Dhe cilët janë përbërësit femërorë të personalitetit të burrit?

Përgjatë shekujve, gratë kanë mjeshtëruar teknikën e përshtatjes ndaj burrave dhe për një arsye të mirë, por kjo nuk është njësoj si t’i kuptosh vërtet ata. Kalimi nga një djalë te një burrë i vërtetë, është një përpjekje e ndërlikuar dhe zbulohet në këtë libër.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe94
ISBN9789928265548
Titulli origjinalHE
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë