I ri 33 strategjite e luftes Shiko më të madhe

33 strategjite e luftes

Robert Greene A-000412

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga autori i librit bestseller i librit “48 ligjet e pushtetit', Robert Greene, vijne te qemtuara shkelqyeshem strategjite e luftes qe mund te na ndihmojne te fitojme mjeshteri ne boten moderne.

Më shumë detaje

1044 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951721950

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Duke perfshire kulturat mbareboterore dhe duke sintetizuar dhjetera tekste politike, filozofike dhe fetare, '33 Strategjite e luftes' eshte nje udhezues gjitheperfshires per lojen delikate shoqerore te jetes se perditshme.

Bazuar ne mesime te thella, te perjetshme, ilustruar me bollek me shembuj te gjenialitetit dhe marrezise se te gjitheve, nga Napoleoni te Margaret Thatcher-i dhe Hanibali te Uliks S. Granti, te diplomate, te ashtuquajturit kapitene industrie, deri te shpataret samuraje.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe486
ISBN9789951721950
Viti i Botimit2021
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë