I ri Autizmi Shiko më të madhe

Autizmi

Spiro Saqellari LG0102

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një manual i shkëlqyer për prindërit që përballen me sfida të tilla si autizmi në familjen e tyre. Pas një eksperience të gjatë praktike dhe studimi, Spiro Saqellari vjen me një botim ku jepen informacione dhe këshilla rreth kësaj sindrome me të cilën po përballemi çdo ditë e më shumë

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
Fletët210
ISBN9789928192509

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët210
ISBN9789928192509
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë