I ri Cmim i reduktuar! Nagasaki Shiko më të madhe

Nagasaki

Eric Faye TO0300

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nagasaki, një kryevepër melankolie, një tregim therës për vetizolimin.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët88
ISBN9789928235367

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Meteorologu Shimura-san bën një jetë të qetë e të vetmuar në periferinë e Nagasakit. Ose kështu dëshiron të besojë. Papritur ai vëren se çdo ditë sendet në shtëpinë e tij zhvendosen mistershëm dhe ushqimet zhduken. Të jetë fantazmë? Halucinacion? Duke mos mundur ta përballojë këtë situatë të çuditshme, Shimura vendos një ueb-kamera për të parë se çfarë ndodh në shtëpinë e tij. Por, ndonëse është i etur për të mësuar se çfarë fshihet pas kësaj situate, a është ai vërtet gati ta zbulojë misterin?

Eric Faye na dhuron një nga ato fabulat e çuditshme, të cilave ai ua di sekretin, duke shtjelluar tema të rëndësishme, si: ndjenjën e fajit, turpin, vetminë, brejtjen e ndërgjegjes.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët88
ISBN9789928235367
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat13 x 20
PërkthyesiBlerta Hyska
RomanPsikologjik