Jeta e dytë e shkurtër e Bri Tanerit Shiko më të madhe

Vetëm online

Jeta e dyte e shkurter e Bri Tanerit

Stephenie Meyer MO0018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bri Taneri e sjell turbull në mendje jetën e saj para se të fitonte dhuntitë mbinjerëzore dhe një forcë të pashtershme fizike. Përpara se një etje makute për gjak ta kaplonte të tërën... përpara se dikush të vendoste ta shndërronte në vampire.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN978-99956-26-89-1

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Bri Taneri e sjell turbull në mendje jetën e saj para se të fitonte dhuntitë mbinjerëzore dhe një forcë të pashtershme fizike. Përpara se një etje makute për gjak ta kaplonte të tërën... përpara se dikush të vendoste ta shndërronte në vampire. Por Brija gjen një mik që s'e priste, Diegon, një vampir të porsalindur, i etur po aq sa ajo të zbulojë se cila është krijuesja e tyre: një qenie misterioze, që të gjithë e thërrasin "ajo". Kur i bien në të, se të porsalindurit s'janë veçse gurë në një fushë shahu shumë më të madhe nga ç'ua rrokte mendja, atyre iu duhet të vendosin anën e kujt do të mbajnë dhe cilit i duhet zënë besë. Por nëse gjithçka që ata dinë, është ngritur mbi gënjeshtrën, a do të jetë e mundur vallë të mbërrijnë tek e vërteta?

Të dhëna

Faqe178
ISBN978-99956-26-89-1
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMarsida Gjonçaj