Hena e re Shiko më të madhe

Hena e re

Stephenie Meyer MO0016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libra që edhe të rriturin e kthejnë në periudhën e adoleshencës, duke i bërë të besojnë se do të përjetojnë sërish dashuri marramendëse dhe do duan që koha të ndalet në ato çaste. Kurt ë mbaroni së lexuari librin e parë, do t'ju lindë dëshira të përpini pjesën tjetër të serisë.

Më shumë detaje

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN978-99956-266-7-9

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ndihesha sikur isha zënë në kurth, në një nga ato makthet e tmerrshme, në të cilat duhet të vraposh, të vraposh sa të mbetesh e pafrymë, por trupi yt nuk mundet të lëvizë mjaftueshëm shpejt. Këmbët e mia dukej sikur ecnin gjithnjë e më ngadalë teksa çaja nëpër turmën e pashpirt, por akrepat në kullën gjigante të sahatit nuk ngadalësoheshin.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe488
ISBN978-99956-266-7-9
V. Bot2010
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMarsida Gjonçaj