Piter Pani - IA Shiko më të madhe

Piter Pani - IA

IA0040

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Piter pan,vjen në këtë libër përrallash me zë, për fëmijët që akoma nuk kanë filluar të lexojnë.

Më shumë detaje

46 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
Fletët53
ISBN9789928128454

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Piter Pan është një karakter i krijuar nga shkrimtari skocez J. M. Barrie. Një djalë që mund të fluturojë dhe që nuk mund të rritet, Piter Pan i kalon aventurat e tij në një ishull të vogël së bashku me grupin e tij të djemve të humbur, sirenat, zanat, piratët dhe ndonjëherë edhe me fëmijë të zakonshëm nga bota tjetër, larg ishullit...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët53
ISBN9789928128454
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha0-3 vjeç
Numri i botimeveI parë