I ri Zbuloni njëbrirëshin Shiko më të madhe

Ku është njëbrirëshi?

Sophie Schrey, Jonny Marx, Paul Moran BAT0187

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një tufë njëbrirëshash janë larguar nga Lugina e Ylberit në kërkim të një aventure kukafshehtas. A mund t’i gjesh të shtatë njëbrirëshat shumëngjyrësh në çdo pamje? Një vend i rrëmujshëm kampingu, një koncert muzikor i hatashëm, një muze madhështor dhe një safari përvëlues... janë 17 vende, nga më argëtueset rretheqark botës, për t’u eksploruar bashkë me ta...

43 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët48
ISBN978-9928-286-09-3

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët48
ISBN978-9928-286-09-3
RedaktoriRudina Cupi
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta