Cmim i reduktuar! Mes bankash Shiko më të madhe

Mes bankash

Gianni Rodari A-008122

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me personazhe, si Liza Kudobie, Binjakët që i frikësojnë hajdutët, Dhelprën fotografe etj., Rodari te ky libër me shumë poezi e tregime të llojllojshme ndërthur mjeshtërisht humorin dhe fantazinë

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
ISBN9789951054263

616 Lekë

-23%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

ISBN9789951054263
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë