Cmim i reduktuar! Kristali dhe interneti cudimadh Shiko më të madhe

Kristali dhe interneti cudimadh

Albana Nexhipi Lekaj BDI0715

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfim që përpiqet t'u tregojë fëmijëve, por edhe prindërve, një udhë si të dalin nga gracka e klikimit pareshtur, për t'u bërë aktorë të jetës së tyre dhe për ta shijuar atë përtej ekraneve të celularëve.

11109 Artikuj

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori: