Albana Nexhipi Lekaj

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  850 Lekë 1 000 Lekë -15% Në stok

  Një rrëfim që përpiqet t'u tregojë fëmijëve, por edhe prindërve, një udhë si të dalin nga gracka e klikimit pareshtur, për t'u bërë aktorë të jetës së tyre dhe për ta shijuar atë përtej ekraneve të celularëve.

  850 Lekë
  1 000 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër